Únor 2012

Numerologický výklad

24. února 2012 v 19:20 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Vím, že těmhle věcem nikdo moc nevěří, no ani já, ale tohle docela sedí :)

Vibrační číslice : 9

Představuje vyšší rovinu a magnetickou sílu. Lidé s touto vibrační číslicí jsou bezprostřední, hbitě reagují, nikoho nenapodobují. Jsou inteligentní, nadaní a příjemní. Převažuje u nich rozum nad city. Devítka představuje vrchol, nakolik je nejvyšší základní číslicí, je symbolem dokonalosti. Je symbolizovaná Neptunem, který je spojován s kladnou a zápornou genialitou. Člověk s touto vibrační číslicí má vrozený smysl pro pravdu a vlastní inteligenci. Má vrozené schopnosti a nadbytek inspirace. Těší se velké oblibě a proslavenosti bez velké námahy, ačkoli je velice ctižádostivý. Navíc má vysoký stupeň regenerace.

Numerologická tabulka

3 (1)6 (1)9 (2)
2 (0)5 (0)8 (0)
1 (2)4 (0)7 (1)


Slovní vyjadřování
Dvě jedničky v mřížce - s vyjadřováním hlubších citů žádné potíže nemáte a cítíte potřebu o nich mluvit. Díváte se na situaci a problém z obou stránek, nejste tvrdohlaví, aby jste neviděli stanovisko druhého, ani tak hrdí, aby jste se nedokázali omluvit, když cítíte, že jste byli v neprávu a připadá vám přirozené, aby se stejně choval i druhý. V lásce komunikujete zcela bez zábran a vždy řeknete co se vám líbí a co vám vadí.

Intuice
Chybějící dvojka - nutnost naučit se spoléhat na vnitřní hlas, snaha ospravedlňovat své jednání, něž se učit z vlastních chyb. Neschopnost nahlédnout na věc i z jiného pohledu.

Pojmová představivost a mentální postřeh
Jediná trojka v mřížce - schopnost logického uvažování bohatou představivost a otevřený, vstřícný přístup k životu. Dokážete si představit čísla vizuálně, zatímco lidé bez trojky jsou něčeho takového schopni jen s velkou námahou. Nápady míváte leckdy zcela nepraktické. Ostatně není vyloučené, že některý z takových nápadů může být k nezaplacení. Jako milenci si libujete v rafinovaném svádění protože máte poněkud nekonvenční záliby, často vás přitahují partneři neobvyklého zevnějšku.

Zručnost a asertivita
Chybějící čtyřka - delší čas k nalezení vlastní zručnosti, větší trpělivost k jiným, nepřiměřené reakce, snadno pláčete, důležitost manuální práce.

Citová hloubka a vůle
Chybějící pětka - málo pohnutek a vytrvalosti k dokončení úkolu, polovičatost, důležitost plnění úkolů jeden po druhém, stanovit reálné cíle.

Láska ke kráse, k domovu a k rodině
Jediná šestka v mřížce symbolizuje hlubokou lásku k domovu a rodině, schopnost ocenit krásu ve všech aspektech života a umělecké nadání. Nejlíp se vám daří v harmonickém prostředí, mezi lidmi, kteří vás milují a oceňují vaše snažení. Nesnášíte domácí prostředí, ve kterém chybí vřelost a na stresové situace reagujete úzkostně. Máte často neuvěřitelnou paměť; i ti, kteří doznávají, že škole moc nedali. V lásce je pro lidi s šestkou potřeba něhy tak veliká, že se mnohem častěji milují kvůli pocitu blízkosti a fyzického kontaktu, než pro akt samotný. Ne, že by sex nepotřebovali, potřebují ho, ale jejich potřeba něhy a tepla je silnější. Často mívate silnou vazbu na jednoho z rodiču.

Pochopení a účast
Jediná sedmička v mřížce - Cítíte velkou potřebu aktivně se zapojit do všeho, co děláte a čerpáte energii ze společnosti jiných. Navazujete kontakty s lidmi ze všech společenských vrstev. Máte schopnost vcítit se do problémů druhých, a ať už o tom víte nebo ne, máte v sobě léčitelské schopnosti. Jakoukoli křivdu vůči druhým vnímáte velmi ostře, stejně jako nespravedlnost vůči vám samým. Všechno v životě si musíte vyzkoušet na vlastní kůži a nestojíte o to, aby vám někdo určoval pravidla hry. Jste schopni hlubokých citů, ale jste schopni navodit hluboké city i u jiných. V lásce jste díky svým léčitelským schopnostem velmi zaměření na dotyky. Máte nesmírně rádi, když vás někdo hladí, ale sami to dokážete stejně mistrně.

Logika a intelekt
Chybějící osmička - Snažíte se nejednat podle prvního popudu a pokaždé vše pečlivě zvážit, nesnášíte mravenčí práci, máte silný smysl pro humor, ale nedokážete přijmou vtip o sobě. Nesnášíte když si vás někdo dobírá.

Analytické schopnosti
Dvě, tři a čtyři devítky v mřížce - Symbolizují vysokou úroveň inteligence a vysokou hladinu mentální energie, která postupně vzrůstá s každou další devítkou. Tuto energii je třeba odvádět jak duševně, tak fyzicky, má-li zůstat zachována zdravá rovnováha. Někteří lidé s devítkami jsou velmi výbušní, ale u většiny vnější zdání klame. Rádi shromažďujete vědomosti o všem, co vás zajímá. Máte bystré analytické myšlení a vaše schopnosti třídění poznatků dokážete dobře využít. Při výběru partnera jste znační idealisté, vidíte ho spíš takového, jakého by jste ho chtěli mít, než aby jste ho dokázali přijmout takového, jaký skutečně je. Hledání pravdy se stává vaším celoživotním cílem, budete se vždy dívat pod povrch věcí, protože nedojdete spokojenosti, dokud neobjevíte pravdu. Projevuje se u vás extrémní zaměření na filozofii nebo určitou víru.

Vodorovné plné roviny
Rovina empatie - 3, 6, 9
Rovina empatie dává bystrou inteligenci, přirozený soucit a účast s druhými. Dovede se vžít do jakékoli situace. Ve škole se jim vždy nedaří, ale své nadání si uvědomí až po jejím skončení. Ze všeho vždy vyváznou, dokáží se sebrat a chopit příležitosti. Vztahy k druhým mají pro ně vrcholnou důležitost. Z nevyhovujícího vztahu je pro ně těžké se vymanit, raději si nasadí růžové brýle a nevidí reálně.

Svislé plné roviny
Žádná.

Příčně plné roviny
Žádná.

Prázdné roviny
Rovina senzitivity - 2, 5, 8
tito lidé prožívají své city velmi hluboce a tím pádem jsou krajně zranitelní. Budují si kolem sebe obrannou hradbu, za níž by se mohli ukrýt. Jejich chování na veřejnosti se může projevovat různě: odměřeností, nedůtklivostí, agresivitou. A to všechno z jejich nedostatku sebedůvěry a pocitu, že jejich nitro je vystaveno napospas světu. Pokud vkládají své hluboké city do práce, dochází k pozitivnímu využiti jejich energie.

Jsem se chtěla podělit :)
Je to prostě fajn, když vám někdo ujasní, kdo jste.

Další dávka...

23. února 2012 v 11:06 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Je tu konec února a já jsem nenapsala ani čárku.
Ne, že by nebyla potřeba, ale zkrátka jsou to věci, co ani na upřímný blog nepatří.
Vlastně nepatří vůbec nikam. Nikdo není ochoten je vyslechnout.

...

Ále, teď k věci.
Chci tenhle článek věnovat nicotě a zármutku, či pocitům melancholie.

...

Kdyby existovala závislost na pocitu smutku či melancholie, byla bych jedním z případů.
Ale mám pro to vcelku jednoduché vysvětlení.
Od začátku...

V tomhle světě se dějě tolik hnusných věcí, každý den, každou hodinu. Umírají tisíce lidí ve stejnou chvíli, kdy vy si pošetile užíváte života. Jsou zabíjena zvířata, zatím co vy máte k obědu králíka. Tolik nešťastných věcí a vy každý den vstanete s úsměvem a slepým pocitem štěstí a vůbec o tyhle věci jedinou myšlenkou nezavadíte.
A to mi přijde jako krutě primitivní smýšlení.
Proto vnímám ten neustálý pocit smutku jako pravdu.
Jsem šťastná, ale zapomenout na to všechno okolo nás, co se děje více než špatně a být carefree a happy...to neumím. Byla by to faleš.
A ano, mě to trápí. Trápí mě, že nemám na to, abych pomohla tak, jak bych si přála.
Bohužel, málokdo tohle chápe. Nebo je to možná tak dobře. Alespoň podle toho se pozná pravá spřízněná duše.
Moc lidí mě rádo nemá. Jestli vůbec někdo.
Proč?
Protože beru všechno vážně, nepomíjím detaily a zkoumám lidi.
Uznávám jednoduše staré dobré hodnoty.
Mám svoje zásady, svoje pravidla.
A to nevyhobuje většině lidí, které znám.
Lidé v téhle době spíš chtějí jen a jen zábavu, na nic nemyšlení...a to já moc lehce nezvládnu. A když ano, nemám z toho radost.
Naštěstí jsem samotářka, takže pokud zůstanu sama, zle mi nebude.

...

Neříkám, že se mnou musí všichni souhlasit.
Jsem jen taková, že pokud se ke mě začne někdo chovat mile, vracím dvojnásobek.
To taky lidí moc nechápe...Nevadí.
Třeba někde ve světě je ještě někdo takový, kdo se všem zdá neustále smutný a nazlobený..
ale ve skutečnosti vnímá štěstí víc, než si myslíte...

...

Tak vám všem přeji moc hezký zbytek února. Těm, kteří letos také maturují, přeji obzvlášť pevné nervy a štěstí :)

Tea