Vymalovat vztek

22. června 2010 v 21:14 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Zase taková náladička hodící se na jeden stručný zápis na blog, haha.
No..dost ironie.

Tak mě zase popadají záchvaty vzteku. Nechci ale dostat hněv z těla destruktivně. Nehodlám za rok roztřískat dům, který se stavěl nejméně pět let. Naopak. Využít ho jako pohon, jako palivo pro stvoření čehokoliv...jako vysavač zlosti. 

Jenže na vymalování vzteku barvou mi nestačí sada mini temperek, a mini plátno...chci z plátna koberec! a kýble barev!.. Namočit si dlaně a ponořit celou svojí tíhu barvami na plátno, aby tam zůstala a mě nechala napokoji. A aby mi později připomínala, jak to občas bylo složité.

arsen


Holka...jen holka...obyčejná holka, co se liší jen tím, že se dívá do takových hloubek, kde už je tma, kam se někteří podívat bojí. Do těch nejohavnějších koutů lidských povah před kterými zavíráme oči nebo je odsuzujeme, ač jsme naprosto stejní.

Lidé jsou zvěř. Nevyvinutá a primitivní rasa. A ani nespočet technologických vymožeností, uměleckých schopností a čestných činů je nedělá nadřazenými tvory! Ten hnus, který v sobě nesou! A nese ho v sobě každý. Samu sebe nevynechávám v žádném případě. Je mi ze mě taky občas zle.

I ti, o kterých jsem měla vysoké mínění, lidé, ke kterým jsem vzhlížela...mi najednou připadají v nejvyšším stádiu rozkladu. 

...

Samozřejmě, že svět je krásnej, fajn, sluníčko svítí, ptáčci zpívají. Ale já vyvažuju misky vah. O sluníčku a ptáčcích ať píše někdo jiný. Já vytvořím kontrast. Tím vaším sluníčkem jste doslova oslepení. Přestáváte vnímat to, co se děje za zdmi pokojů vašich přátel.
Nevím, jestli jste jako já. Každopádně zkoušeli jste před spaním přemýšlet, kolik z vašich blízkých přátel přávě schovává hlavu pod polštář a pláče? A taky proč?  

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.