Murderer!

22. června 2010 v 22:53 | Tea Envy W Black |  DIARIES
O rozdvojené osobnosti blábolí každý z vás, ale ... je to normální, že každý něco vidí dvěma způsoby. Je zároveň pro i proti. Ale nepřála bych vám skutečný rozštěp osobnosti. Nebylo by vám to příjemné jsem si tím jistá.

O čem ale chci mluvit je, že ... zkrátka si myslím, že jsem ale nehorázně divná. V hlavě sama se sebou mluvím téměř jenom anglicky. Snad aby mi nikdo nerozuměl ?! 

Hraju si na to, že jsem vrah. Ne, že zabíjím, ale že pomalu a klidně mluvím s někým, kdo nemůže strachy o svůj život ani dýchat. Hah..podivín, podivín jsem. 

Svým způsobem mě fascinuje život feťáků. Občas mám taky totiž chuť zkusit si zničit celé tělo, psychiku ... Netuším proč. Asi to potřebuje odbornost..

Taky by mě zajímalo, proč opilá vždy dostanu záchvat pláče. Kdyby to byl normální brek, tak neřeknu ani slovo, ale tenhle opilecký pláč tak strašně studí! Nechápete, hm? Já vám rozumím. Jsem na tom stejně :D :/

No...jak uvažuju nad tím, co dělám v jakémkoliv stavu ... eh, tak se asi raději zabrzdím. Je to na hranici s šílenstvím, schizofrenií a uměleckou expresí sama sebe a svých pocitů.

Což mě fascinuje a děsí. 

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.