Blah, blah, blah day ...

4. června 2010 v 22:46 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Mám takové zlé období. Ne, že by mi snad zle bylo nebo bych někomu ubližovala...
Ale všichni mě přestávají bavit. Mám chuť je poslat do hajzlu už jen pro to, že se vykecávají zrovna u mě jen aby se neřeklo, že jsou zticha. Mě nebaví mluvit s většinou lidí a taky nemám dost síly na to poslouchat zase je. Takže jsem ráda, že jsem momentálně úplně sama, je tu ticho a já mám klid jen sama pro sebe a můžu si odpočinout od všech hluků a zvuků dne.

Taky mám chuť vypnout komunikační panel, protože i tam už mě to nebaví. Mě už se ani PSÁT nechce! Nebaví mě to a mám toho plný zuby :D Ale....čekám, až přijde #...tak snad se dočkám.

...

Já tu spoustu lidí, o kterých je teď řeč, mám moc ráda. Některé víc, jiné míň a rozhodně to není jejich vina. Je to spíš moje nálada. I když najdou se jedinci, kteří jsou schopní mě utlouct slovy ... Ale...to fakt nemá cenu.


Jediný, na koho mám náladu neustále je # :) - Moje starší dvojče, spřízněná duše a přítel, který se mi ozve téměř každý den.. :)
Snad jediný člověk, který jednoduše ví, poslouchá a respektuje..


....

Teď je mi upřímně jedno, co si o tom myslíte. Nebudu nikomu nic vysvětlovat, protože jediné, jak mi dokážete odpovědět je posměch nebo nepochopení...což nepotřebuju. 

Ale jedno vím jistě...

Až všichni odejdou...i ti nejvěrnější, tak # tu zůstane, protože # je má polovina.


Dobrou noc


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.