Červen 2010

I am not the one who needs a help. That's you!

30. června 2010 v 19:53 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Po přečtení všech Mansonových citátů (myslím jak Marilyna, tak i Charlese) jsem zase nabitá tím, co jsem. Zase mám sílu postavit se na vlastní nohy a řídit se dávným 'Contra Vulgus'. 

...

Jako bych konečně skrz dav idiotů zahlédla proběhnout inteligenci :D
Já netvrdím, že jsem chytrá, že vím všechno nejlépe. Jen mám otevřené oči.

...

To myslím stačí k tomu, abych vyjádřila, že mám chuť vstát a začít křičet svůj názor z plných plic.


And the sun that is rising warms me up ...

27. června 2010 v 12:52 | Tea Envy W Black |  DIARIES
To byly včera kecy, co? :D
Věděla jsem, že to dneska vezmu s takovým menším nadhledem : "Bože, holka, ty seš tragéd na entou".

...

Já to o sobě vím. Každopádně dneska mi slunce zlepšilo náladu. Taky pár lidí se ozvalo a to mi udělalo radost :)
Takže si momentálně pořád zpívám a taky balím na zítra, no...

...

Ještě mě čeká návštěva babičky. No ... jsem ráda, že tam jdeme, ale zrovna dneska se mi to moc nehodí. Uvidíme, třeba všechno hezky stihnu - snad.

...

Tak si užijte neděli a já si dám jahody s mlíkem :P

It hurt my strawberries

Mám blog. A proč?

26. června 2010 v 23:12 | Tea Envy W Black |  DIARIES


Jen bych ráda ujasnila, že tenhle blog není určený pro lidi. Je čistě jenom a jenom můj.
Nikdo vás nenutí to číst ani komentovat.

...

Píšu sem, protože není komu tohle všechno říct aniž by mě nějak odbyl.
Ano, raději budu mluvit sama se sebou.

...

A proč veřejně? Aby to každý viděl?
Mě je nějak jedno, kdo si tohle všechno čte.
Na svém blogu si můžu psát, co chci a o kom chci!

Jen tady jsem úplně upřímná a píšu všechno, co potřebuju dostat ven.

Je mi fuk, jak to zní, co si o mě budete potom myslet. To jsem prostě já. Zamindrákovaný, ufňukaný a sebelítostivý, frustrovaný teenager, který ale ví, co si přesně myslí o lidech a světě, ve kterém žijeme a na každého z vás má názor. Tím nechci hned říct, že ten názor je správný nebo špatný. Jen to, že zkrátka nejsem bez názoru, i když tak vypadám.

...

Po nedávném rozporu upozorňuji, že veškeré narážky na mou rodinu z mojí strany jsou momentálními výbuchy vzteku, který je normální naprosto u všech lidí v mém věku.

foolI can't breath

26. června 2010 v 20:13 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Nádherné ... přímo skvostné probuzení: 'Jdi prát!'.
Lepší jsem si nikdy snad ani přát nemohla!
Dost ironie...

Alespoň u toho můžu přemýšlet, no ne? Do doby než jsem začala věšet prádlo bylo všechno úplně normální. Jenže pak jsem si v té malinké místnosti zavřela průvanem dveře i okno a zamotala se v tom všem oblečení. Nečekaná reakce - panika. S nyktofobií jsem se už sžila. Vím, jak moc panikařím a naučila jsem se jak s tím nějakým způsobem žít, ale proč jsem chytla panické chování, když jsem se v uzavřené místnosti ještě zamotala obličejem do nějakého trička - netuším. 

Každopádně to bylo něco šíleného! Nemohla jsem vůbec dýchat a dostat se ven. Strhla jsem tu šňůru a ležela na zemi popadající dech. Už tam nepůjdu. Nebo nikdy nebudu věšet tolik prádla! 

...

To samé se mi stalo dávno. To mi přes hlavu hodili spacák a zatáhli šňůrku až u nohou a já nemohla ven. Odporný pocit. Už jen když si na to rozpomínám, tak se mi dělá zle. Já křičela, kopala...a oni? Smáli se. 

...

Ne .. jistým způsobem to nemám v hlavě v pořádku. A kdoví co za několik let zjistím dalšího...

Empty Hole

25. června 2010 v 23:53 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Občas taková ta nálada...někoho obejmout a usnout. 
A docela je i jedno koho. I když jsem si pustila komedii, tak se nesměju, nebaví mě to a vůbec se na to nedívám.

Jen někoho obejmout a usnout...Proč je to takový problém? :(

kiss the gun ... razorcandi

Death is the New Alive!

25. června 2010 v 10:15 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Jinými slovy...KONEČNĚ KONEC! Sice ještě dvoudenní výlet a vysvědčení, ale zkrátka dnešek považuju za konec školního roku. YAY! Mám chuť se sbalit a jít do cukrárny! 

Ale protože nejsou peníze, tak se půjde na brusle... jojojo :)

...

O prázdninách budu na brigádě. Nejúžasnější brigáda, co mě mohla potkat. Školka <3
Sice nemám ráda děti a zrovna tyhle dětičky jsou, jak se říká 'defíčka', a asi se mě budou bát, protože vždycky, když jsem přišla, tak nastalo hrobové ticho, ale jsem za to tak strašně ráda! :D

Být v práci s mamkou i babičkou tam, kde jste před rokem ještě bydleli. Chodit si jen tak na tu zahradu tam. To bude naprosto super! Snad se nespálím :D

... 

Teď uplíst copy a jedém ... :))

Different wave!

24. června 2010 v 21:08 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Všimla jsem si, že rok nebo dva se proud mých myšlenek stočil kamsi úplně jinam. Jestli je to tou náloží umění najednou? Nevím. Ale nejspíš taky. Na všechny věci okolo mě se dívám už úplně jinak. Přemýšlím o barvách, tazích, smyslu ... až mě z toho často bolí prvně oči a potom hlava. Přeci jen dívat se na jednu věc několik hodin a usilovně přemýšlet dá malinko zabrat. Občas trochu víc.

...

Dřív jsem vůbec nedokázala pochopit proč je to tak a tak. A dnes? Dneska mě nebaví dělat svět takový, jaký ho vidíme úplně všichni. Nechci malovat stejné barvy jako v reálu. Nemá to šťávu. To si to rovnou kdokoliv může vyfotit a pověsit na zeď. ( I když umění fotografie je pro mě taky objektem fascinace )

...

A taky mi přestává být jedno, co si o tom nebo tom obrázku, co jsem namalovala, lidé myslí. Já tak nějak nepotřebuju, aby se líbil jim. Chci, aby se líbil mě. Abych s tím byla spokojená. Což je u mě strašně tvrdý oříšek, protože spokojená nejsem téměř nikdy. Vždy se mi na tom něco nelíbí. A jen málokdy to zatím je podle mých představ. Ale myslím si sama za sebe, že jsem udělala další krok dopředu. Dívám se jinak, přemýšlím jinak, vnímám jinak. Měním názory na umění ... I když např. Picassa asi nikdy nezačnu mít ráda. Je to na mě asi moc velký extrém. A jen proto, že se líbí ostatním, tak se nemusí přeci líbit z pravidla i mě. Nemám pravdu? :)

...

Zkrátka a dobře ... až si tohle přečtu za rok nebo dva, tak už budu mít zase jiný názor. 
Blog poslouží jako takový památníček. Něco jako...záznam vývoje. 

...

Přemýšlela jsem, jestli chci malovat i v budoucnu. A asi doopravdy chci. Nezajímá mě, jestli na to mám nebo nemám. To, co maluju přeci nemusí vůbec nikdo vidět. :)
Jediný problém je, jak se nenechat udusit tímhle systémem života. Nenechat si vzít volný čas, iluze ... prostor k vyjádření toho, co chcete .. 

...

Pro dnešek 'ende' .. Nebo se moc rozepíšu a .. a bude toho prostě až moc :)

A Storm?! .. Not now :)

23. června 2010 v 20:17 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Dnešek byl únavný a nudný. Do půl čtvrté sedět a nic nedělat je prostě vyčerpávající.. :D
I když jsem s sebou měla notebook, tak mě nic nebavilo. Dokonce i teď se mi chce spát.

...

Dneska jsem ale v klidu. Takže tohle bude snad první článek, kde vám nebudu tlačit do hlavy, jak je všechno na nic. :)

...

Mmm...co děláte?
Já ležím ve svojí posteli z kroucené oceli a přemýšlím o prázdninách. Co budu kromě brigády dělat? Mám dodělat ten obrázek s muffinem? A pak ho namalovat na tričko?

Nemám zdání. Ale chtěla bych to udělat. Takže si v nejbližší době zajdu koupit fixu na textil.. jo :D

...

A zítra na brusle. Yahoo...se dvěma parádníma holkama :) Snad se nevysekám. Ne kvůli končetinám, ale kvůli oblečení :D

...

Co chtít k narozeninám? A JAK JE OSLAVIT? :(
Pozvat přátele kamsi ... na to nemám. 
Přemýšlela jsem, že bych je vůbec neslavila. Proč taky? Jde tu už jen o příležitost k dostání nějakého dárku. Takový 'spešl' den jen pro vás. 

Nevím, jak to u vás chodí, ale u nás se jeden den sejde bližší rodinný kruh, nazve to oslavou, ale jediné, co se děje je to, že se hosté přecpávají, drbou sousedy a po oslavenci ani pes neštěkne.

Jo, jo...občas nezbývá než se smát 

Murderer!

22. června 2010 v 22:53 | Tea Envy W Black |  DIARIES
O rozdvojené osobnosti blábolí každý z vás, ale ... je to normální, že každý něco vidí dvěma způsoby. Je zároveň pro i proti. Ale nepřála bych vám skutečný rozštěp osobnosti. Nebylo by vám to příjemné jsem si tím jistá.

O čem ale chci mluvit je, že ... zkrátka si myslím, že jsem ale nehorázně divná. V hlavě sama se sebou mluvím téměř jenom anglicky. Snad aby mi nikdo nerozuměl ?! 

Hraju si na to, že jsem vrah. Ne, že zabíjím, ale že pomalu a klidně mluvím s někým, kdo nemůže strachy o svůj život ani dýchat. Hah..podivín, podivín jsem. 

Svým způsobem mě fascinuje život feťáků. Občas mám taky totiž chuť zkusit si zničit celé tělo, psychiku ... Netuším proč. Asi to potřebuje odbornost..

Taky by mě zajímalo, proč opilá vždy dostanu záchvat pláče. Kdyby to byl normální brek, tak neřeknu ani slovo, ale tenhle opilecký pláč tak strašně studí! Nechápete, hm? Já vám rozumím. Jsem na tom stejně :D :/

No...jak uvažuju nad tím, co dělám v jakémkoliv stavu ... eh, tak se asi raději zabrzdím. Je to na hranici s šílenstvím, schizofrenií a uměleckou expresí sama sebe a svých pocitů.

Což mě fascinuje a děsí. 


Vymalovat vztek

22. června 2010 v 21:14 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Zase taková náladička hodící se na jeden stručný zápis na blog, haha.
No..dost ironie.

Tak mě zase popadají záchvaty vzteku. Nechci ale dostat hněv z těla destruktivně. Nehodlám za rok roztřískat dům, který se stavěl nejméně pět let. Naopak. Využít ho jako pohon, jako palivo pro stvoření čehokoliv...jako vysavač zlosti. 

Jenže na vymalování vzteku barvou mi nestačí sada mini temperek, a mini plátno...chci z plátna koberec! a kýble barev!.. Namočit si dlaně a ponořit celou svojí tíhu barvami na plátno, aby tam zůstala a mě nechala napokoji. A aby mi později připomínala, jak to občas bylo složité.

arsen


Holka...jen holka...obyčejná holka, co se liší jen tím, že se dívá do takových hloubek, kde už je tma, kam se někteří podívat bojí. Do těch nejohavnějších koutů lidských povah před kterými zavíráme oči nebo je odsuzujeme, ač jsme naprosto stejní.

Lidé jsou zvěř. Nevyvinutá a primitivní rasa. A ani nespočet technologických vymožeností, uměleckých schopností a čestných činů je nedělá nadřazenými tvory! Ten hnus, který v sobě nesou! A nese ho v sobě každý. Samu sebe nevynechávám v žádném případě. Je mi ze mě taky občas zle.

I ti, o kterých jsem měla vysoké mínění, lidé, ke kterým jsem vzhlížela...mi najednou připadají v nejvyšším stádiu rozkladu. 

...

Samozřejmě, že svět je krásnej, fajn, sluníčko svítí, ptáčci zpívají. Ale já vyvažuju misky vah. O sluníčku a ptáčcích ať píše někdo jiný. Já vytvořím kontrast. Tím vaším sluníčkem jste doslova oslepení. Přestáváte vnímat to, co se děje za zdmi pokojů vašich přátel.
Nevím, jestli jste jako já. Každopádně zkoušeli jste před spaním přemýšlet, kolik z vašich blízkých přátel přávě schovává hlavu pod polštář a pláče? A taky proč? 
Srdce na cáry

19. června 2010 v 23:54 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Lidi si se mnou doopravdy dělají, co chtějí. Je na mě asi hrozně poznat jak si přijdu neviditelná. Nebo nevím. Spoustu lidí v mém okolí mě nejen přehlíží, ale i přeslýchá. Nenávidím, když mě někdo ignoruje. Nevím, co si potom mám myslet. Ani netuším, proč tohle lidi bezdůvodně dělají.
Proto už ani nevidím důvod, proč vůbec mluvit. Není o čem, tak nač plýtvat slovy do větru?! Jen aby se neřeklo, že mlčím. Potřebují vůbec nejlepší přátelé (nenávidím tenhle termín)  mluvit? Neměli by. Satanžel vím sama moc dobře, že kromě jedné osoby nikdo nepozná, jestli mi vůbec něco je nebo není. 

...

Každopádně, nedovolila bych si neodepsat někomu na jakoukoliv zprávu. Protože nenávidím, když to samé někdo dělá mě. Proto mě strašně mrzí,že mě nejbližší člověk mě tak často ignoruje.

Jsem hrozný idiot. Nechávám se umlátit slovíčky. Sama a dobrovolně se nechávám trhat.

...

Nezbývá než utíkat tou mojí vysněnou cestou, padat a vstávat do té doby než se poučím. Do té doby se nechám tolikrát strhnout, že pokud potom ještě vstanu, tak už dál nepoběžím.

...

Melu kraviny, ale ... není s kým promluvit. Většina lidí vás odbyde s tím, že to přejde a mám to jít zaspat, druhé to vůbec nemusí zajímat a zbytek mě ignoruje. 
Já vím, že to přejde, ale je tak špatné prostě cítit, že vás někdo má rád, že nejste všem ukradení?

Se mnou je to hrozně těžké a přitom úplně prosté.
Stačí se jen správně a ve vhodnou chvíli trefit do správného místa, protože jsem černá i bílá.

Miluju a nenávidím lidi
Jsem snílek i krutý pesimista
Chci mluvit, ale mlčím
Jsem sobecká, ale rozdala bych se
Mám sebevražedné stavy, ale miluju život
Život je těžký, ale prostý 
Mám na všechno dva názory
Nenávidím šeď, ale to neplatí na šedou barvu

Raději to dopravdy zaspím. Obejmu sama sebe a dobrou noc 

Shoot

18. června 2010 v 19:14 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Ahh...svým čočkám od rána neřeknu jinak než fazole :D
Vždycky, když je mám na sobě, tak mám chuť fotit. Chuť mě přejde po prvních pěti snímcích, kdy buď je špatné světlo, nebo mám hroznou pleť nebo vlasy. V tomhle ohledu mám jistý vkus a když se mu to nepřibližuje, tak mažu. 

myself
Úpravy mi pořád moc nejdou. Jsou tam hrozně vidět chyby. Ale i tak...celkově se mi ta fotka líbí .. :) A to je pro mě hlavní... ;)

Kéž bych měla foťák :(

Holidays ?!

15. června 2010 v 18:11 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Tak mě napadlo se vás zeptat, co máte v plánu o prázdninách .. 

Jedete třeba k moři nebo někam po republice? Nebo na hory nebo na tábor? Kamkoliv..

...

Já asi využiju prázdniny nějak produktivně a taky hlavně sama pro sebe. Asi se s nikým moc scházet nebudu, protože přeci jen si taky potřebuju dát oddech od všech těch lidí.
Nejspíš budu kreslit. Na malbu...si asi nijak netroufám. Netuším proč. Asi z toho důvodu, že sama za sebe se bojím vrhnout se do nějaké vážnější malby...a hlavně svojí. Taky na to chci mít svůj klid a to s pětičlenou rodinkou moc lehké není.

...

Když jsem nedávno měla nespavou chvilku a začala mi úzkost, tak jsem zavřela oči a snažila si úzkost představit jako obraz. NE jako že sedící figura, co se drží pod srdcem nebo nějaké probodnuté srdce. To se mi nelíbí.
(Vlastně....spousta věcí se mi přestala tenhle rok líbit, protože jsou zkrátka ... bez 'TOHO'.)
A najednou se mi doopravdy povedlo 'vidět' před očima úzkost jako sněť barev. Ale...nedokážu to nakreslit. Ne, pokud úzkost právě nemám. Takže tohle bude hodně těžký oříšek. A ani nevím jestli to kdy dokážu.

...

Každopádně mám jistotu, že o prázdninách se bude nakupovat :) :D

Ušetřím aaaaa .... Budou DEMONIE *-*
booooooottyyyy

<3

MISSING! Piece of my heart and soul!

15. června 2010 v 17:45 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Tak jsem v pátek hezky ulehla na úžeh. Hrozný stav. Nenávidím, když je mi zle. 

Každopádně jsem musela napsat zprávičku mému nejdražšímu o tom, že mám horečku :D
Jaká mi přišla odpověď...no, jedním slovem - NEČEKANÁ!
Zkrátka měli jsme oba horečku... od stejné hodiny! :D

Nejenom, že mi přijde jako můj vlastní odraz v 'zrcadle', ale ... :) 
Zkrátka mě malinko děsí, že jsme si až TAK podobní.

Ale šíleně mě to baví.
Weeeew *smile*

Someone kill me :)

8. června 2010 v 21:23 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Dnešek jsem doopravdy čekala hrozný, ale že až tak se mi to kurví...To bylo docela překvapení.
Nejen, že jsem celý den trpěla jako pes, kvůli bolestem, ale navíc tenhle týden mám službu. Taky se se mnou pár určitých z neznámých důvodů nebavilo. Netuším proč? Potom ten obrovskej emocionální výbuch, kterej byl reakcí na ... jistý problém, kterého se pořád bojím jako čert kříže. Těším se, až si na mě budou všichni ukazovat. Raději bych do konce školního roku zůstala doma, protože toho mám plný zuby. 

Už jsem myslela, že se svalím doma do postele, pobrečím si a začnu se učit, abych zaměstnala mozek nějak produktivně. 

Ale přišla jsem domů, vysprchovala jsem se, otevřela okna dokořán (i když to mám od doktora zakázané), pustila jsem si hudbu, lehla do postele a zapnula počítač jako obvykle. Kvůli zprávám, e-mailům a dotazníkům. Někdy jsem tak strašně ráda, že mám internet. Na druhou stranu ... mi to občas vadí, ale už jsem v tom stádiu, že se od počítače dokážu lehce odtrhnout, protože mě to už málokdy baví. A po většinu času jsem stejně mimo internet a zkouším upravovat fotky :)

...

Zapnula jsem facebook a dostala jsem jeden z nejkrásnějších dárků. Nebudu popisovat, protože vždycky, když sdílíte s někým radost a on to nepochopí, tak jste jen znechucení a zklamaní. Byla jsem jako malá...jako vždy :D
Zkrátka jsem potkala člověka, se kterým bych dokázala sedět dny a dny kdesi v přírodě nebo i klubu a dělat cokoliv. Malovat, nechat si předčítat, procházet se, opíjet se, sedět u internetu, vytvářet design, psát .... Pokud mi někdo vezme i jeho, tak už nikdy nepromluvím. 

Nejkrásněji se čte...no snad úplně všechno.
Máme na všechno stejný názor, až na názor na svou osobu :D
Nebudu vám vůbec nic vysvětlovat. Jen bych vám přála, aby jste měli taky takového přítele :)

I am drunkie

5. června 2010 v 21:07 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Tak...už zase jsem tak trošku...pila.

Co jen říct...svět je krásnej jako vždy a hlavně SJEM, lásko...SJEM! :D Nový kul kurta :D KULT KURBA KOBEJNA :D Já se asi udusím, áááááá moje plíce :D Vykurb mi! :D
To je prostě hláška, Amy :D Já z toho nebudu spát :D SJEM TĚ :-* 

Prostě miluju ... 99% kefír :D

Blah, blah, blah day ...

4. června 2010 v 22:46 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Mám takové zlé období. Ne, že by mi snad zle bylo nebo bych někomu ubližovala...
Ale všichni mě přestávají bavit. Mám chuť je poslat do hajzlu už jen pro to, že se vykecávají zrovna u mě jen aby se neřeklo, že jsou zticha. Mě nebaví mluvit s většinou lidí a taky nemám dost síly na to poslouchat zase je. Takže jsem ráda, že jsem momentálně úplně sama, je tu ticho a já mám klid jen sama pro sebe a můžu si odpočinout od všech hluků a zvuků dne.

Taky mám chuť vypnout komunikační panel, protože i tam už mě to nebaví. Mě už se ani PSÁT nechce! Nebaví mě to a mám toho plný zuby :D Ale....čekám, až přijde #...tak snad se dočkám.

...

Já tu spoustu lidí, o kterých je teď řeč, mám moc ráda. Některé víc, jiné míň a rozhodně to není jejich vina. Je to spíš moje nálada. I když najdou se jedinci, kteří jsou schopní mě utlouct slovy ... Ale...to fakt nemá cenu.


Jediný, na koho mám náladu neustále je # :) - Moje starší dvojče, spřízněná duše a přítel, který se mi ozve téměř každý den.. :)
Snad jediný člověk, který jednoduše ví, poslouchá a respektuje..


....

Teď je mi upřímně jedno, co si o tom myslíte. Nebudu nikomu nic vysvětlovat, protože jediné, jak mi dokážete odpovědět je posměch nebo nepochopení...což nepotřebuju. 

Ale jedno vím jistě...

Až všichni odejdou...i ti nejvěrnější, tak # tu zůstane, protože # je má polovina.


Dobrou nocVienna tomorrow <3

1. června 2010 v 19:36 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Ahhh...zítra opět do Vídně. Za pár měsíců už nespočítám na jedné ruce kolikrát jsem tam už byla! :)

Každopádně tam nejedu hlavně kvůli atmosféře nádherného města, architektury atd., ale hlavně na výstavu Andyho Warhola. Je to docela čest se tam dostat. Nebýt na umělecké škole asi se nikam takhle nepodívám. Jen bych byla radši, kdybychom předtím měli nějaký výklad, přednášku nebo alespoň komentář.

Andy Warhol Knives
Mám v Rakousku spřízněnou duši...co jsem zatím nikdy osobně nepoznala. Tentýž den bude taky ve Vídni. A já mu to řekla :D A to jsem to říkat nechtěla.

Ví moc dobře, že se sejít nechci. A už jsem se omlouvala....stejně mě chce čapnout. Jaj :D
Jestli to udělá, tak mě naprosto .... no, překvapí. Ale tak ... Vídeň je velká..

Snad mě nenajde. Kdyžtak můžu zdrhnout nebo se schovat.
Nebo jet celá v růžovém oblečení..to by mě na 100% nepoznal :D