This fucking World

29. května 2010 v 20:36 | Tea Envy W Black |  DIARIES
Má vůbec láska cenu? U mě na 100% ne ..
Je mi nepříjemná, protivná a omezující.

Fearby Seppe

Vím, že vy všichni okolo tohle prostě nechápete a tak a myslíte si, jak je láska nejdůležitější a jak jí potřebujete aaaaaa já nevím co! Já vám to neberu, ale nesdílím s vámi tenhle názor. 

Jsem netolerantní osoba a nehodlám to měnit. Nechci s nikým navázat vztah jen proto, že bych měla. Nebudu ani s nikým chodit, spát a něco plánovat PROTOŽE BYCH MĚLA! Když nechci, dělat to nebudu. Až chtít budu, tak začnu hledat....

Nemám potřebu dělat to, co je podle ostatních správné v tu dobu, kdy je to vhodné, stylem, který je podle nich nejlepší!

Například mi přijde, že teď to máme nastavené takhle:

× v 15-ti nejpozději první sex s tvým momentálně devátým 'přítelem'
× pokud neplánuješ dítě ani ve 27 letech, jsi divná
× pokud neplánuješ dítě vůbec, jsi naprosto samolibá a nenormální
× pokud se oblékáš jinak, jsi podivín a nemáš to v hlavě vpořádku
× pokud máš více jak dva piercingy, jsi okovaná od hlavy až k patě
× pokud jsi homosexuální, jsi nemocná
× pokud se líbáš se stejným pohlavím jen proto, že se ti chce, chceš na sebe upozornit
× pokud se směješ retardovaným a postiženým lidem,tak jsi odporná...jenže, lidi...tohle je ale lidská přirozenost. smát se anomáliím v obličeji. děláte to taky.samozřejmě vám dojde, že je to neslušné a už se nesmějete, ale první reakce je smích. proč myslíte, že to dělají malé děti? je jen neslušné se jim smát, ale ne nepřirozené...nemyslíte? neřeším ... 
× s penězi nejdál dojdeš ... a to tak, že doopravdy ano. pokud dnes máte peníze, tak váš seznam snů rychle řídne, protože si je můžete snáz vyplnit. a vůbec nemluvím o materiálních věcech .... za všechno se platí, vím...ale za pár let budeme pro regulaci lidí na planetě platit i kyslík !!!


Každopádně zpět ... 


Jsem vděčná, že na mě téměř nikdo nedoráží a o něco se nesnaží. Je to pro mě něco tak strašně průhledného. Ten styl dnešních lidí, jak někoho sbalit! Mám chuť tyhle typy lidí silně poslat do temných zákoutí tam vzadu..

...


AAAA, teď hodně odběhnu, když už jsem v ráži..

Nenávidím ze srdce lidi, kteří se mnou mluví jen aby nemluvili sami se sebou. Do sebe zahledění lidé, co mluví neustále jen o sobě, když se neznáme ani den. Někdy mě přechází chuť vůbec s lidmi mluvit. Přijde mi, že lidé kolem mě jsou jen překážka přes kterou se musím prostě dostat. Jenže...zkrátka na světě je tolik lidí, že nikdy nebudu mít klid!Samozřejmě, že tohle píšu jen z momentální pesimistické nálady, kterou jsem dnes celkově získala. Rozčiluje mě politika, rodina, omezení jen kvůli jednomu starému člověku, co nechápe můj styl života, můj pohled a neustále mě vidí jakoby se zastavil čas na mých 8 letech. S červenou kuchyňskou zástěrkou, blond vlásky, úsměvem a slovy: "Můžu ti pomoct s bábovkou, babičko?".

Můžu rovnou říct, že jakmile se člověk malinko začne nějak ke světu stavět a vykoupe se ve všech těch sračkách nebo se jen doslechne o tom, jak se všechno ničí, hyne a zaniká, krachuje, končí a zhoršuje, tak se automaticky mění. 

Jistě...tohle celé je vzdoruplný pohled teenagera, který se cítí tááák nepochopen a bla bla bla.

No, uznávám...JE!

Ale na věku nezáleží! Já třeba vyzraji a změním názor. Budu mít 3 děti, manžílka, který mě bude každou noc klátit v posteli, pak se se mnou rozvede a nebude správně platit alimenty. Nechá mi dům se zahradou a psem, houpačkou, pískovištěm, záhonky jahod a keříky rododendronů, dřevěným plotem, se splácením půjčky na výstavbu domu, s konflikty s jeho rodiči a naším starším synem, problémy se zdravím i psychikou a doplatky za elektřinu. Oblékat se budu do tepláků, vytahaného trika a svetru po babičce. Můj make-up bude tvořit řasenka a korektor kruhů pod očima. Budu řešit jen vrásky, sexuální pomůcky s postaršími kamarádkami, které se staví na víno. A když budou děti spát, budu začtená do zaprášené knihy, kterou sentimentálně obrečím pokaždé, když dojdu na stranu 74!!!

Ale proč by to tak sakra mělo dopadnout?!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.