Článek Vám věnovaný ...

26. května 2010 v 21:59 | Tea Envy W Black |  DIARIES

Ach jo, to je mi novinek .. :(
Začínala jsem toho učitele konečně mít vážně ráda a on odchází :( A hrozně mě mrzí, jak jsme se k němu všichni chovali hned od začátku.
Prvně jsem si říkala, že ten učit nemůže, že bude trpět tím, že tu je. Taky to sám po prvním měsíci přiznal...Trochu jsem se mu smála, protože vážně vypadal nesměle a nemožně, ale uznávám...docela se mi líbil. A zprvu jsem ani nechápala jeho umění. Chtělo to čas a teď mě doopravdy mrzí, že jde pryč. Protože jsem změnila názor! A to naprosto o 100% .
Začala jsem obdivovat, jak maluje, jak vnímá okolní svět a čeho všeho si umí všimnout.
Myslím, že by nás toho dokázal spoustu naučit. Hlavně, jak se dívat, protože to je podle mě to nejhlavnější pro každého umělce. Smála jsem se téměř všemu, co nám říkal, ale měl pravdu. Musím ale přiznat, že i teď mi občas leze na nervy. Ale už jsem si zvykla. A ON ODCHÁZÍ :(
Doufám, že se vrátí ... protože si myslím, že toho sám bude litovat. My ho přece máme rádi..i když to tak občas nevypadá. Je to jen o zvyku a prvním dojmu. Ten jsme na sebe vzájemně asi neudělali.
Po tom plenéru se vždy všechno radikálně mění ... a většinou k lepšímu.
Mám chuť ho přemlouvat, aby zůstal ... :(
...
a taky se omluvit ... nebyli jsme fér

Napadá mě, že bych ho strašně ráda poznala jako člověka, ne jen jako učitele. Ale je tu minimální šance, když jsem žákyně. A vlastně nejen jeho....ale i ... dalších pár učitelů/ek. Nechci jmenovat. Pro jistotu ... drby se šíří rychleji než světlo .. ;)

Jsem tichá pozorovatelka. Sleduju stránky, blogy, výstavy, články, recenze ... Alespoň nějak se tiše prokousat blíž k nim všem. Nedaří se mi, jak bych chtěla.


A taky nevím, jestli chci, aby tento článek četli. Asi ne ... ale jednou bych jim chtěla říct, že mě fasinují a že to byli oni, kdo mi pomohl dívat se, vnímat a najít cestu, jak vyjádřit to, co vidím a cítím zároveň.

Je tolik věcí .......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.